רוח דרומית
רוח דרומית
שורשי הרוח הדרומית בצמרתה של המסעדה הצפונית

תסתכלו היטב בצלחת, תריחו את האומצות העסיסיות, את ניחוח לחם הבית. טעמי הסלטים הטעימים, תעצמו עיניים כאשר תנגסו מהקינוחים המהממים..

המשב הראשון של הרוח: ראשיתה של "רוח דרומית" בכפר דרום בגוש קטיף בשנת תש"ס 1999 בתחילת דרכה הייתה "רוח דרומית" מרכז למבקרים וסיורים בכל איזור הנגב המערבי וגוש קטיף, אך לאחר פירוקו וכתוצאה ממנו- עזיבתם הכפויה של תושביו, היא עברה לרמת הגולן ו"עשתה הסבה" למסעדה איכותית הטובלת באווירה ונוף.

מלקקים שפתיים בתפריט העשיר, מוצעות לבחירתכם מנות הגונות ובהן: כבד מוקפץ, נתחי עוף מוקפצים, נתחי אנטריקוט וסינטה בגריל, קדירות עגל ובקר בבישול איטי המוגשות חמות ומהבילות בכלי חרס ייחודיים, ועוד.

מיוחדות ומומלצות: קדרות עגל וקדרות נתחי עוף (המנות מוגשות בקדרת חרס), פרגיות בשום ולימון בגריל, כבד עוף מוקפץ ביין ונתחי בשר צלויים. הילדים לא יקופחו, חס וחלילה, לא ייוותרו, חלילה וחס, רעבים. עבורם המסעדה- מנות ילדים. ולסיום מתוק- קינוחים מיוחדים.

האווירה: מיוחדת וקסומה לארוחות צהריים משפחתיות או לארוחות ערב רומנטיות עם מנות בשר גדולות ועסיסיות, מלוות ביין משובח מיקבי רמת הגולן.

המלצה: מומלץ לערוך חניית ביניים בדרך לחרמון או בחזרה ממנו. לאחר הפעם הראשונה אתם תידהמו- איך עד היום לא היינו כאן, תתהו בינכם לבין עצמכם.

כשרות: המסעדה כשרה בהכשר הרבנות רמת הגולן, עם אפשרות להזמין גלאט חלק מהדרין.

אירועים: ניתן לקיים במסעדה שמחות פרטיות ואירועים- פרטיים ועסקיים כאחד. כמו כן ישנה אפשרות להפיק ערבי תרבות בתוספת תוכנית אמנותית, קריוקי, שירה בציבור והופעת שחקנים אורחים- בתיאום מראש.

פתוחים: ימים א-ה בין השעות 22:00-13:00, יום ו' בין השעות: 11:00 -15:00
 
כרטיס ביקור
רוח דרומית
מסעדות בשרים
ישוב: צומת ווסט
כתובת:
צומת ווסט
טלפון: 04-6983863
טלפון נוסף: 054-5684575
שעות הפעילות:
ימים א-ה בין השעות: 13:00-22:00, יום ו בין השעות: 11:00-15:00.
 
פרטים נוספים
  מסעדות כשרות
  מסעדות כשרות למהדרין
מועדון לקוחות
נודה לכם, אם תציינו שהגעתם אלינו דרך אתר Misadot4u
בחסות פורטל מסעדות פור יו לעמוד הבית