ייעוץ חינם לקבוצות בטלפון

מסעדות

מסעדות

בישראל ישנה כמות מכובדת מאד של מסעדות, אנחנו אוהבים לאכול ולאכול מגוון. ובשל תהליכים שונים שקרו בישראל ניתן היום בקלות למצוא מסעדה מכל סגנון, כמעט בכל מקום.

אם אתם מחפשים אוכל איכותי ומוקפד במיוחד באווירה אסטטית ויוקרתית תמצאו אותו במסעדות גורמה או בשמן השני, מסעדות שף. כל מסעדה כזו תגיש לכם את המיטב שבמיטב מהסגנון אותו היא מייצגת.
לא כל מסעדה זכאית להיקרא מסעדת גורמה, הרף מאד גבוהה והציפיות אינן נופלות מהן. המונח מסעדת גורמה אומנם בא מצרפתית אבל בהחלט ניתן למצוא מסעדה יוקרתית שמגישה אוכל אך שומרת על הסטנדרטים הגבוהים הללו באדיקות.

אם אתם מחפשים חוויה עם ניחוחות אסייתים, טעמים ייחודיים וצורת הגשה שאין במערב, תמצאו את מבוקשכם אצל מסעדה המתמחה בבישול סיני או מסעדה המתמחה במטבח היפני, לשני המטבחים ישנם שורשים עתיקים ומנהגים שנשמרים כבר שנים רבות ושניהם מאד פופולאריים בישראל. 
מסעדה אסייתית לרוב תהיה גם מעוצבת בהתאם לסגנון המקומי בארץ המוצא שלה  והארוחה עצמה תלווה במוסיקה מקומית. 
אומנם גם בשנים קודמות היה אפשר למצוא מסעדה אסייתית חביבה אבל כנראה כתוצאה מזרם המהגרים ממזרח אסיה ניראה שיותר מסעדות אסייתיות איכותיות נפתחות בישראל

ואי אפשר שלא להזכיר את המסעדות ההודיות המדהימות שיש בישראל תודות ליהודי הודו ולזרם המטיילים שחוזר משם ומחפש לשמור על הטעם בפה. מסעדה הודית היא חוויה מעוררת חושים, לכל מסעדה יש את המומחיות שלה ואת המקום המדויק בהודו אותו היא מייצגת והכול מלא צבע. העיצוב, האוכל, כלי ההגשה, מסעדה הודית מייצרת סביבה מאד חיה ונעימה לשהות בה והאוכל מורכב מתבשילי קארי שונים, צ’פטי ועוד.

בישראל ישנן גם מסעדות עדתיות רבות בניהן תוכלו למצוא מסעדה מרוקאית, מסעדה תימנית, מסעדה פולנית, מסעדה בולגרית ועוד רשימה ארוכה של סוגי מסעדות, כולן נוצרו בראשיתן עבור העדה עצמה ונפתחו לציבור הרחב עם השנים. 
חשוב גם למנות את המסעדות הערביות, שלעיתים נקראות גם מסעדות מזרחיות, המגישות מטבח מיוחד שנישען על בשר, קטניות, תבלון מזרח תיכוני ושירות מסביר פנים. בחירת מסעדה היא משימה לא קלה אבל אם תבחרו מסעדה שמתאימה לטעמכם, לתקציב שלכם ולמצב רוח בו אתם נמצאים, תזכו לארוחה טובה וחוויה מרגיעה ונעימה.